CoCoon'un Hikayesi

CoCoon: Dermatologlar* ile Geliştirilen Marka

2005 yılında, CoCoon dermatologları*, koruyucu cilt bariyerinin onarılmasına ve güçlenmesine yardımcı olmak için bir cilt bakım serisi geliştirdi. Bu serinin içerisinde cilt için gerekli 3 temel seramid (seramid 1, 3 ve 6-II), ve asitler bulunuyordu.

*Ürün, dermatologlar tarafından belirtilen bilgi ve ihtiyaçlar esas alınarak geliştirilmiştir.

CoCoon'nın Teknolojisi

Kontrollü Salınım teknolojisi, aktif bileşenlerin uzun süre cilt üzerinde kalmasını sağlar böylece nemlendirme etkisi gün boyu devam eder.

CoCoon'nın Doğuşu

Seramidler ve MVE teknolojisinin birleşimi ile Cocoon markası 2006 yılında, Nemlendirici Krem, Nemlendirici Losyon ve Nemlendiren Temizleyici ürünleri ile raflarda yerini aldı.

 

CoCoon'nın Bugünü

Cocoon, dermatologların uzmanlığı öncülüğünde geliştirilen ürünleri ile bugün her yaştan insana cilt bakım ürünleri sunuyor. Cocoon’nin dermatologlar tarafından tavsiye edilen ürünleri, ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciye sunuluyor. ABD’deki dermatologların 1 numaralı tavsiyesi* olan marka, dünyanın farklı ülkelerinde uzman derneklerinden ve basın kuruluşlarından birçok ödüle layık görülmüştür.

 
Kuruyan Cildini Koruyan Cocoon ile tanıştın mı? Cildinin yapıtaşlarından olan Seramidler, cilt bariyeri ve kuru ciltlerle ilgili merak ettiğin her şey için bizi
#rejuvenate

Amerika'daki
dermatologların 1
numaralı tavsiyesi*

Her gün 3 temel seramid içeren formülü ile cildin koruyucu bariyerini onarmaya yardımcı olur.

Hakkımızda

Başlıklar

Neden Cocoon?

Seramidler

Cocoon Türkiye © Tüm Hakları Saklıdır.